Zavřít
Vstúpiť Nasledujte nás

3S.sk

Štúdie

Pentaho – v jednoduchosti je síla

15.03.2019 14:55 | Štúdie

Pentaho je jediný nástroj, který pokrývá celý životní cyklus datové analytiky od importu, integrace, transformace, analýzy až samotné vizualizace výstupů.

Diskové pole Hitachi pro Video Post Produkci a vizuální efekty

18.12.2018 20:48 | Štúdie

Společnost 3S.cz jako Atorizovaný Servisní Partner a Platinum Parter společnosti Hitachi realizovala úspěšně projekt ukládání dat u jedné z nejvýznamnějších českých společností v oblasti postprodukce a vizuálních efektů pro film, reklamní, animační a herní průmysl.

Hitachi Virtual Storage - nová dimenze datových center

18.06.2014 17:15 | Štúdie

Nový Hitachi enterprise diskový systém VSP G1000 přichází s přelomovou novinkou měnící uvažování a plánování datových center. Touto novinkou je Hitachi Virtual Storage Machine, která je pomyslnou třešničkou Hitachi enteprise architektury.

Svět podle Gartnera - aneb které diskové pole je nejlepší?

17.05.2014 08:10 | Štúdie

V průběhu března 2014 zveřejnil Gartner studii „Critical Capabilities for General-Purpose, High-End Storage Arrays“. Tento výzkum analyzuje 12 high-endových diskových polí na základě v osmi kritérí typických pro IT. Odpověď na otázku „které diskové pole má největší užitnou hodnotu“ tak byla zodpovězena.

Hardware ničím nenahradíš - aneb architektura diskových polí

11.02.2014 10:41 | Štúdie

Hitachi jako jediný výrobce diskových systémů vyvíjí své diskové systémy ve svých laboratořích, kde probíhá vývoj zakázkových, patentovaných HW obvodů. Díky více než 20ti letému vývoji svých technologií, může Hitachi nabídnou vysoce efektivní diskové systémy, které mají své funkce (thin provisioning, automatický tiering, raid, replikace, atd.) implementovány přímo v hardware (zakázkových obvodech) a nespoléhají tak na pomalou, emulační softwarovou vrstvu jako je tomu v případě konkurence. Tento článek pojednává o ekonomických a výkonnostních výhodách zakázkové hardwarové architektury před komoditní intelovskou PC architekturou.