Zavřít
Vstoupit Následujte nás

3S.cz

Odborná sekce

Quantum Scalar i500 - Modulární zálohovací knihovna

18.12.2013, 09:59

Quantum je lídrem v oblasti produkce zálohovacích knihoven a mezi nejprodávanější produkty patří SCALAR i500, model inteligentní páskové knihovny střední třídy.

Společnost 3S.cz -  Autorizovaný servisní partner produktů Quantum

Společnost 3S.cz se téměř desítku let specializuje na pokrytí potřeb klientů v oblasti primárních úložišť (diskových polí) a následného backupu. A právě v oblasti zálohovacích knihoven se od počátku věnujeme produktům Quantum, kde můžeme prokázat naši zkušenost řadou úspěšných instalací napříč všemi odvětvími  - GOV, stavebnictví, softwarové firmy, televizní společnosti atd...

i500 -Inteligentní pásková knihovna střední třídy

Zálohovací knihovna Scalar i500 společnosti Quantum představuje technologickou špičku v oblasti knihoven a zároveň jednoduchý způsob rozšiřování, který je založen na modulární koncepci s průběžnou robotikou.

A právě díky  spojení modulární konstrukce s kontinuální robotikou dosahuje systém Scalar i500 nejlepší rozšiřitelnosti, nejvyššího výkonu a zejména špičkové spolehlivosti.

i500

Řada knihoven společnosti Quantum označená kategorií "i"  přináší proaktivní monitorování a vzdálená diagnostika, díky které se výrazně zkracují jak počty požadavků na servis, tak i čas jejich vyřešení.

ŠkáIovatelnost podle požadované kapacity umožňuje růst z 41 slotů po 409 slotů pro zálohovací média a to bez přerušení provozu. Zálohovací knihovna se tak může modulárně přizpůsobit se současnou generací mechanik LTO6 potřebám zákazníků od několika desítek terbajtů po jednotky petabajtů. Navíc lze knihovnu Scalar i500 lze snadno integrovat se zálohováním pomocí virtuálních páskových knihoven Quantum DXi.

Stránky výrobce zde.